Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Služby

Klimatizace

Nástěnná klimatizace
Klimatizace a vzduchotechnika mají u nás dlouhou tradici. Působí zde řada renomovaných firem a výrobců.  Na našem trhu se můžeme setkat s nejmodernějšími klimatizačními systémy z celého světa

Chlazení

chlazení potravinářkský průmysl
Hospodárná a vhodně navržená technologie chlazení ovlivňuje významně náklady na provoz chlazených skladů.
Jako dodavatel chladicí techniky se umíme dobře přizpůsobit potřebám zákazníků. Chladicí sestavy takzvané „Typové chladicí technologie“ dobře splňují požadavky na hospodárnost a spolehlivost chlazení se zajištěnou servisní podporou.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla
Vzduch je jako zdroj tepla pro tepelná čerpadla nejdostupnější, prakticky neomezený a dá se říci, že z ekologického hlediska nejvýhodnější, protože teplo odebrané vzduchu z okolí je opět do okolí vráceno tepelnými ztrátami objektu.

Solární systémy

solární systémy
Solární systém oproti ostatním obnovitelným i neobnovitelným zdrojům dokáže dodávat energii téměř zadarmo, bez dalších výrazných provozních nákladů. Na rozdíl od fotovoltaických systémů, které sluneční záření přímo přeměňují na elektřinu s účinností max. 15%, dokážou fototermické systémy (přeměna slunečního záření na teplo) využít až 80% energie ze slunečního záření, celoroční průměrná účinnost včetně zimy bývá cca 50-60%.

Odvlhčovače vzduchu

odvlhčovače vzduchu
Odvlhčovače Vám odstraní vlhkost ze vzduchu, kondenzaci na oknech, stěnách a podlahách.
Odvlhčovače pracují na principu tepelného čerpadla (kompresorového chladícího okruhu).

Vzduchové dveřní clony

Jak funguje dveřní clona?
Vzduchová clona je speciální vzduchotechnické zařízení, které pomocí opticky nerušícího proudu vzduchu odděluje vnitřní a vnější prostředí a při využití varianty s ohřevem také zajišťuje částečné pokrytí tepelných ztrát – dohřátí zbytkového proniklého vzduchu. Clony jsou určeny k zajištění tepelné pohody v uzavřených prostorách, které vyžadují častěji otevřené dveře nebo vrata z důvodu zvýšeného pohybu osob nebo manipulační techniky. 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář


Pro odeslání vyplňte kód (*): SPAM kód

Položky označené * jsou povinné!