Odvhlčovače vzduchu

Mám zájem

Odvlhčovače vzduchu

Odvlhčovače Vám odstraní vlhkost ze vzduchu, kondenzaci na oknech, stěnách a podlahách. Eliminují se rovněž plísně a nežádoucí zápachy. Odvlhčovač je možno použít kdekoli, kde je problém s nadměrnou vlhkostí.

 

 

Odvlhčovače pracují na principu tepelného čerpadla (kompresorového chladícího okruhu). Ventilátor přivádí vzduch na chladný povrch výměníku, kde zkondenzuje vlhkost a odtéká do sběrné nádržky, případně přímo do odpadu. Další výměník, který je horký dohřeje studený a odvlhčený vzduch na teplotu nepatrně vyšší, než je v prostoru. Adsorpční odvlhčovače odebírají přímo z nasávaného vzduchu vodu na základě hygroskopické adsorpce na keramickém nosném materiálu.

Odvhlčovače vzduchu photo

Mobilní odvlhčovače

Mobilní odvlhčovače byly vyvinuty pro odvlhčování vlhkých místností. Zařízení se umísťují přímo do místnosti, kde přirozené větrání otevřením okna nevyhovuje. Jejich provoz přináší velké úspory provozních nákladů. Regulací vlhkosti pomocí vestavěného hydrostatu nastavíte požadovanou vlhkost, která je pak automaticky udržována.

Odvlhčovač je efektivní a ekonomický způsob jak zvýšit Vaše pohodlí a zároveň minimalizovat náklady na opravy v důsledku vysoké vlhkosti.

Při provozování bazénu uvnitř budovy vzniká vedlejší negativní produkt, a to odpar vody z hladiny bazénu. K odstranění této vlhkosti a optimalizování spotřeby energie nám slouží bazénové technologie.

Katalog odvlhčovaců SINCLAIR ke stažení.